فستیوال بزرگ سرزمین سرگرمی

فستیوال بزرگ ورزش های الکترونیکی و بازی های خانوادگی.

 

تلفن دبیرخانه : 3-38848200-051

 

ALT تصویر

تورنمنت FIFA 2020

fifa20 featured min - تورنمنت FIFA 2020

تورنمنت FIFA 2020

الکترونیک آرتز در قالب مراسم EA Play 2019 خود، از شماره‌ی امسال فیفا یعنی فیفا ۲۰ رونمایی کرد. بازی FIFA 20 روند سه قسمت اخیر را در افزودن یک بخش داستانی دنبال نمی‌کند و امسال خبری از آلکس هانتر و ادامه‌ی بخش The Journey نخواهد بود. اتفاق جالب و هیجان‌انگیز بازی FIFA 20 افزودن یک حالت جدید به اسم Volta است. حالت «ولتا» در واقع نوع جدیدی از حالتی است که به اسم «فیفا استریت» آن را می‌شناسیم.

مسابقات FIFA 20 در فستیوال بازی و سرگرمی به صورت حضوری و در محل جشنواره برگزار می گردد.

تغییر بزرگ روند بازی فیفا امسال، از سوی الکترونیک آرتز در یک عبارت خلاصه شده است: هوش فوتبال. الکترونیک آرتز می‌گوید که «هوش فوتبال» (Football Intelligence) بازنگری کاملی بر گیم‌پلی بازی‌های فیفا است و در واقع به لطف مجموعه‌ای از سیستم‌ها و مکانیک‌هایی تازه، با واقع‌گرایی هر چه بیشتری در فوتبال روبرو خواهیم شد.

قوانین مسابقات Fifa 20 :

– گیم‌پدهای PS4 به اندازه کافی در محل برگزار مسابقات تامین شده است و به رایگان در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد. در نتیجه همراه داشتن گیم پد PS4 با ورزشکار اختیاری است. جهت دریافت دسته ارائه کارت شناسایی و مبلغ ۵۰ هزار تومان ودیعه (یا تحویل موبایل به جای مبلغ ودیعه) الزامی است.

۲-  ورزشکار باید از آوردن موبایل و وسایل ارتباطی به محوطه مسابقه خودداری کند (در هنگام مسابقه تلفن همراه باید در حالت پرواز باشد).

۳-  ورزشکاران باید راس ساعت مقرر اعلام‌شده در محل مسابقه حاضر باشند، در غیر این صورت پس از ۱۰ دقیقه تاخیر، بازی ۳ بر ۰ به نفع حریف در نظر گرفته می‌شود.

۴-  در پایان مسابقه ورزشکاران باید روی صندلی خود حضور داشته باشند تا داور مسابقه نتیجه رقابت را ثبت کند.

۵-  ورزشکاران تنها مجاز به ۳ بار توقف در هر بازی هستند؛ در این شرایط ورزشکار باید صاحب توپ بوده و بازی در جریان نباشد .

۶-  برای شرکت در مسابقات سن افراد ملاک نیست .

۷-  ورزشکاران مجاز به انتخاب تمام تیم‌ها (ملی و باشگاهی) هستند و تنها انتخاب تیم‌های منتخب مانند تیم منتخب جهان ممنوع است.

۸-  انتخاب تیم‌های یکسان امکان‌پذیر نیست. اگر بازیکنان درخواست بازی با تیم مشابه داشته باشند، اولویت انتخاب تیم با برنده سکه خواهد بود. بدیهی است در بازی برگشت بازیکن مقابل حق انتخاب تیم مورد نظر را خواهد داشت.

۹-  انتخاب میزبان قبل از آغاز بازی با پرتاب سکه توسط داور مشخص خواهد شد (در صورت عدم توافق بین ورزشکاران).

۱۰-  مسابقات به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود.

۱۱-  مسابقات با آخرین آپدیت رسمی ارائه‌شده توسط شرکت تولیدکننده بازی برگزار می‌شود.

۱۲-  برای شروع مسابقه نیازی به پاس رو به عقب نیست .

۱۳- استفاده از تاچ‌پد برای سوییچ دروازه‌بان ممنوع است (استفاده از تغییر مکان دروازه‌بان به وسیله آنالوگ راست یا همان R3 بلامانع است.)

تبصره: سوییچ دروازه‌بان با استفاده از تاچ پد در موقعیت‌های تک به تک و شوت در چارچوب منجر به احتساب یک گل برای حریف شده و در موقعیت‌های دیگر منجر به دریافت اخطار از سوی داور می‌شود.

جهت اعلام اعتراضات احتمالی،  حتما به وسیله دکمه Share ،بازی را ضبط کنید. در غیر این صورت امکان اعتراض وجود ندارد.

۱۴- در صورت استفاده از موارد ممنوع، ورزشکار از داور مسابقه اخطار دریافت خواهد کرد؛ دریافت اخطار دوم در یک مسابقه باعث باخت در آن بازی خواهد شد (اخطار سوم  در طول مسابقات منجر به حذف شما از مسابقات خواهد شد).

۱۵- در صورت عدم توجه به قوانین و انجام بازی ناجوانمردانه، ورزشکار از مسابقات کنار گذاشته خواهد شد.

بازی ناجوانمردانه عبارت است از: استفاده از تنظیمات غیرقانونی (خلاف تنظیمات اعلام شده)، صحبت‌های اضافه در طول برگزاری مسابقه، باخت عمد به حریف، انجام حرکات غیرحرفه‌ای در مقابل حریف، وقت‌کشی (حفظ توپ در زمین خود، انجام بازی در یک سوم تدافعی خود).

۱۶-  ورزشکارانی که دارای محرومیت انضباطی هستند از حضور در این مسابقات محروم‌اند.

۱۷- در خصوص تخلفات پیش‌بینی‌نشده کمیته انضباطی مسابقات تصمیم‌گیری خواهد کرد.

 

Game Mode: Exhibition

Custom Formation: NOT Allowed استفاده از دکمه مربع برای جابه‌جایی بازیکن یا تغییر پست بازیکن ممنوع است

Man Marking: Allowed

Custom Tactics: Allowed

Half Length: 6 Min

Difficulty Level: World Class

Game Speed: Normal

Camera: Tele Broadcast

Injuries: Off

Offsides: On

Bookings: On

Handball: Off

Radar: 2D

Time Of Game: Any

Weather: Dry

Controller Setting: Any

Crosses: Semi or Assisted

Trainer: Off

Defending: Tactical

شرایط قطع سرور یا هریک از سیستم‌ها به دلایل فنی:

قطع ارتباط عمدی: با رای صادرشده از سوی داور بازی مشخص می‌شود و هر گونه تخطی بازیکن باعث جریمه و یا منجر به صدور رای باخت او از سوی داور می‌شود.

هر گاه هرگونه قطع بازی ناشی از مشکل سیستم و مشکلات برقی رخ دهد: داور با در نظر گرفتن زمان باقی‌مانده بازی (زمان باقیمانده بازی قبلی به علاوه ۱۰ دقیقه) و در نظر گرفتن هر بازیکن اخراجی به عنوان گل برای حریف یک بازی جدید را برگزار می کند. اگر قطع سیستم تا پیش از دقیقه ۱۰ رخ دهد بازی از ابتدا برگزار خواهد شد.

موارد قابل توجه، خطاها و جرایم آن:

در صورت انجام هریک از تخلفات زیر، بازیکن متخلف دست کم با یک اخطار و یا حکم واگذاری بازی به حریف مواجه می‌شود:

استفاده از هرگونه برنامه فریبنده (Cheats)

قطع ارتباط به صورت عمدی

باخت عمد به حریف

انجام عملی که موجب ایجاد موقعیت گلزنی نشود

گرفتن موقعیت مسلم گلزنی با خطای عمد

هر گونه صحبت غیر ضروری طی مسابقه

در صورت ایجاد محیطی متشنج از سوی یک بازیکن که باعث برتری غیر منصفانه برای او شود داور حق دادن اخطار یا اعلام حکم باخت آن بازیکن را دارد.

تمامی جرایم مربوط به سوییچ دروازه‌بان و اتلاف وقت با نظر مستقیم سرداور در بازی‌ها اعمال می‌شود .

هنگام پنالتی‌زدن باید نشانگر جهت خاموش باشد، در غیر این صورت گل احتمالی حاصل از پنالتی در نظر گرفته نمی‌شود (معیار خاموش‌شدن نشانگر قبل از دویدن به سمت توپ است).

به همراه داشتن کارت ملی یا کارت شناسایی معتبر در مکان مسابقات برای شناسایی بازیکنان الزامیست.

بازیکنان باید حداقل ۱۵ دقیقه قبل از شروع بازی در مکان مسابقات حضور داشته باشند. زمان مجاز برای تاخیر بازیکنان ۱۰ دقیقه است.

حضور هر بازیکن جهت استفاده از چند کنسول مختلف بلامانع است اما مشکل تداخل زمان بازی‌ها متوجه برگزارکنندگان نخواهد بود (در صورت امکان سعی خواهد شد در این مورد با بازیکنان همکاری شود(.

معیار برتری در بازی‌های رفت و برگشت تعداد گل زده است و در صورت تساوی بازیکنان در دو دیدار بازی سوم با همان زمان معمول برگزار خواهد شد.

 

متمم قوانین:

در صورت تساوی در دو بازی رفت و برگشت، مسابقه به بازی سوم خواهد کشید و در صورت تساوی در این بازی، ابتدا وقت تلف شده و سپس ضربات پنالتی تعیین‌کننده‌ برنده مسابقه خواهد بود .

در صورت تاخیر بازیکن بیشتر از ده دقیقه نتیجه بازی اول ٣-٠ به نفع حریف منظور خواهد شد.

در بازی FIFA و PES تغییر تیم بین دو بازی مجاز است .

تمامی تصمیمات مربوط به سوییچ دروازه‌بان، تکل از پشت و اتلاف وقت در بازی FIFA 20 و PES2020 با نظر مستقیم سرداور اعمال خواهد شد.

اضافه کردن نظر